Akcesoria myśliwskie - sprzęt dla myśliwych - luszczek.pl

Jak kupować

Jak kupować? To proste :)


1. Wybierz kategorię, która Cię interesuje. Masz do wyboru:

– broń kulowa
– broń śrutowa
– broń pneumatyczna
– broń krótka
– broń czarnoprochowa
– akcesoria myśliwskie
– montaże / katalog montaży online

2. Sprawdź: tabelę zgodności kalibrów
– aby ułatwić Ci wyszukiwanie, pogrupowaliśmy dostępne kalibry i możesz wybierać spośród nich, będąc spokojnym, że zakupy będą satysfakcjonujące


3. Sprawdź czy ilości na zamówieniu zgadzają się z tymi, które chciałeś zamówić w rzeczywistości, popraw zawartość koszyka, jeśli widzisz błąd. Jeśli natomiast ilości są błędne, a mimo to wysłałeś zamówienie wystarczy, że zadzwonisz 44 710 86 19, a pomożemy Ci w zweryfikowaniu zamówienia.


4. Aby ułatwić nam pracę zostaw telefon kontaktowy do siebie, w przypadku wątpliwości zadzwonimy i wyjaśnimy ewentualne niezgodności. Twój numer telefonu jest także wymagany przez firmę kurierską.


5.Nie udostępniamy danych naszych Klientów innym podmiotom gospodarczym.


6.Montaże do lunet – są wyjątkową kategorią w naszym katalogu – możesz zapoznać się (spis treści) do jakich rodzajów broni je wykonujemy.
Następnie obejrzeć zdjęcie wraz z opisem, na którym znajdziesz m. in. średnice obejm oraz dostępne wysokości danego montażu.


Cena montażu jest widoczna w cenniku, nie uwzględnia ona kosztów transportu i pobrania.
Jeśli zdecydujesz się na złożenie zamowienia, możesz zrobić toTYLKO telefonicznie pod numerami 44 710 86 19 lub 601 783 059 ewentualnie mailem: akcesoria@luszczek.pl osoba przyjmująca zamówienie zadba o to, byś udzielił wszelkich niezbędnych informacji, poda przybliżoną datę ralizacji lub sprawdzi czy możemy służyć Ci pomocą w przypadku nietypowego montażu.

 
akcesoria myśliwskie; mocowania do lunet, akcesoria do czyszczenia i konserwacji broni myśliwskiej, kulowej, pneumatycznej, krótkiej i czarnoprochowej
produkcja: montaże do lunet, wyciory, szczotki, adaptery, końcówki, przecieraki filcowe, przyborniki i inne akcesoria myśliwskie
dystrybutor: oleje, smary, oksydy, pokrowce, kufry na broń i amunicję, osłony na lunety