Akcesoria myśliwskie - sprzęt dla myśliwych - luszczek.pl

Nowości w akcesoriach

Drodzy Państwo,


ponieważ rynek myśliwstwa i łowiectwa w Polsce ciągle dynamicznie się rozwija - czego najlepszym przykładem są pytania i oczekiwania naszych Klientów, pozwolę sobie przedstawić Państwu kilka nowości, z którymi nasza firma weszła w tym roku na rynek.


Nowością jest szybki montaż do Blasera, ze specjalnym systemem mocowania, zdecydowanie ułatwiającym sprawne i łatwe zamontowanie optyki na broni.


Wprowadzamy także na rynek montaże obrotowo-zatrzaskowe, w 100% powtarzalne, dodatkowo blokowane na tylnej bazie, co wzmacnia ich konstrukcję.


Kolejną nowością jest najniższy na rynku -1 mm montaż pod kolimatory do broni typu bock (na szynę wentylowaną od 6 do 14 mm). Dzięki tak niskiemu zamontowaniu poprawia się skład broni oraz celność.


Montaże te przedstawiliśmy Państwu na targach Expo Hunting w Sosnowcu oraz Hubertus Expo w Warszawie, zostały one entuzjastycznie ocenione przez grono naszych Klientów indywidualnych oraz firmy myśliwskie. Doceniono lekkość konstrukcji, precyzję oraz jakość wykonania, ale przede wszystkim na prostotę rozwiązań technicznych. Nie sztuką jest wykonać produkt, który jest dobry. My chcemy, by był lepszy, wręcz doskonały. Toteż spośród ponad tysiąca kompatybilnych elementów można składać dowolne konstrukcje montażowe. Powtarzalność i idealne dopasowanie są gwarancją, że nawet jeśli nasz Klient będzie potrzebował dodatkowo jakiejkolwiek części montażu, to jesteśmy w stanie „od ręki” mu ją zaoferować.


Montaże do lunet naszej firmy to najwyższa dostępna na rynku jakość, każdy element wykonany został z najlepszych materiałów. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie perfekcyjnych rozwiązań i ich wykorzystanie przy produkcji akcesoriów i montaży, które Państwu oferujemy od lat. Prosimy Państwa o dzielenie się z nami uwagami, zachęcamy do zadawania pytań, mając nadzieję, że jakość wykonania, nasza inwencja oraz przystępne ceny będą najlepszą gwarancją, a akcesoria oraz montaże przedstawione powyżej spotkają się z Państwa ciepłym przyjęciem i akceptacją.Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór

 
akcesoria myśliwskie; mocowania do lunet, akcesoria do czyszczenia i konserwacji broni myśliwskiej, kulowej, pneumatycznej, krótkiej i czarnoprochowej
produkcja: montaże do lunet, wyciory, szczotki, adaptery, końcówki, przecieraki filcowe, przyborniki i inne akcesoria myśliwskie
dystrybutor: oleje, smary, oksydy, pokrowce, kufry na broń i amunicję, osłony na lunety